Odzyskiwanie danych 5 Najpopularniejsze oprogramowanie do odzyskiwania danych

photo

Odzyskiwanie danych z nośnika danych to możesz zrobić darmowym programem.

Odzyskiwanie danych Znalezienie dobrego programu do odzyskiwania danych może być trudne, ponieważ odzyskiwanie danych jest zawsze podstępna rzecz. Chcesz mieć pewność, że program do odzyskiwania danych, którego używasz, ma wszystkie funkcje, których potrzebujesz w nim. Oto szybka lista 20 najlepszych darmowych narzędzi do odzyskiwania danych, które pomogą Ci odzyskać utracone dane z uszkodzonego dysku.

Odzyskiwanie danych spośród albumu odpłatność naruszenie realne i automatyczne.

Recuva. Odzyskiwanie danych https://ogrodzenia.de/odzyskiwanie-danych-z-uszkodzonego-dysku-w-tym-pomoze-darmowy-program/ Jest to bardzo popularne darmowe narzędzie do odzyskiwania danych, które posiada wszystkie funkcje, jakich potrzebujesz. Jest łatwy w użyciu i nawet jeśli nie masz żadnego doświadczenia z odzyskiwaniem danych z dysku, nie powinieneś mieć problemu z rozgryzieniem go. Wystarczy odmontować dysk, który trzeba odzyskać i uruchomić program.

Odzyskiwanie danych z telefonu sumy natomiast wkłady dzienników.

Stellar Phoenix Recover. To oprogramowanie do odzyskiwania danych jest wyposażone w wiele różnych funkcji, w tym usuwanie oprogramowania szpiegującego i złośliwego, odzyskiwanie danych z kosza, tworzenie kopii zapasowych danych, harmonogram, punkt przywracania i usuwanie plików śmieci. Jeśli możesz poświęcić czas, może to być jeden z lepszych programów do odzyskiwania danych na rynku. Jest to trochę bardziej skomplikowane niż recuva, ale warto zainwestować.

Odzyskiwanie danych spośród pendriv niechybne darmowe foldery.

Data Rescue Plus. To oprogramowanie ma kilka różnych wersji, w tym sprawdzanie pamięci wewnętrznej. Wbudowany skan jest bardzo skuteczny dla usuniętych danych. Program pokaże Ci, czy urządzenia pamięci masowej, które próbujesz uratować, są uszkodzone, czy nie. Jeśli są, można następnie naprawić dane za pomocą wbudowanej funkcji przywracania.

Data Rescue Express. Darmowa wersja ma ograniczone funkcje. Jednak wersja Pro jest tym, co polecam, jeśli chcesz spróbować tej metody. Jest o wiele bardziej skuteczny w odzyskiwaniu danych z urządzeń pamięci masowej opartych na systemie Windows 7. Nawet jeśli jest tańsza, wersja pro jest warta pieniędzy, ponieważ została zaprojektowana specjalnie z myślą o użytkownikach komputerów.

PC Inspector Data Recovery. To oprogramowanie jest moim osobistym faworytem do odzyskiwania przypadkowo usuniętych danych. Proces odzyskiwania jest dość prosty przy użyciu interfejsu, który jest prezentowany po dwukrotnym kliknięciu dysku. W porównaniu do niektórych innych programów do utraty danych, ten program nie jest tak skomplikowany, co czyni go łatwym w użyciu.

Odzyskiwanie danych z deklaracji pamiątce najwyborniejsze niezyskowne pomysły.

Data Rescue Plus Pro. To oprogramowanie jest jednym z najbardziej skutecznych do odzyskiwania utraconych danych z dysku twardego, który został uszkodzony z powodu złośliwego oprogramowania lub wirusa. To oprogramowanie znajduje i usuwa złośliwe oprogramowanie, które mogło naruszyć dysk twardy i spowodować utratę danych. To oprogramowanie wykrywa również usunięte pliki i przywraca je dla Ciebie, dzięki czemu odzyskanie utraconych danych jest proste.

undelete PLUS. Jest to oprogramowanie, które jest przeznaczone specjalnie do cofania pliku, który został przypadkowo usunięty. Unelete PLUS będzie cofnąć dane z dowolnego dysku, niezależnie od tego, czy jest to zewnętrzny dysk twardy, CD, lub Zip drive. Unelete PLUS może odzyskać dane z wszystkich typów dysków danych, w tym pendrive’ów, dysków flash, dysków twardych itp. To oprogramowanie jest świetne dla użytkowników komputerów i użytkowników domowych, którzy potrzebują oprogramowania do odzyskiwania danych, ale nie chcą korzystać z niektórych bardziej skomplikowanych metod odzyskiwania danych.

The Freeware Runner. Jednym z najłatwiejszych programów do odzyskiwania danych na rynku jest Freeware Runner. To oprogramowanie zostało przetestowane i działa zarówno na systemach operacyjnych Windows, jak i Mac OS X. To oprogramowanie działa w systemie operacyjnym komputera, więc będzie działać z dowolnym komputerem, na którym dane zostały zapisane.

Odzyskiwanie danych spośród HDD teraźniejszego znakomicie nie obrabiaj pojedynczy.

Darmowe oprogramowanie do odzyskiwania plików. Wiele osób znajduje się w frustrującej sytuacji utraty danych z powodu błędu popełnionego przez inną osobę. To może być straszna sytuacja, aby przejść przez, ale jest rozwiązanie. Tym rozwiązaniem jest darmowe oprogramowanie do odzyskiwania plików, które pomoże Ci odzyskać te dane. Programy te są wykonane do pracy z obu błędów ludzkich i sztucznej inteligencji, więc mogą odzyskać dane bez obawy o błąd został popełniony.

Darmowe oprogramowanie do odzyskiwania kart pamięci. Jeśli kiedykolwiek miałeś problem z utratą danych z karty pamięci, to może warto rozważyć użycie tego programu. Wiele osób, które mają karty pamięci mają tendencję do utraty danych, gdy wyłączyć komputer lub nawet odłączenie dysku USB, który był używany do zapisywania danych. Ten program jest wyposażony w kilka różnych opcji odzyskiwania dla kart pamięci.